Ertem Şener FETÖ'CÜ MÜ?

12-02-2017 21:57 2125
Twitter gündeminden düşmeyen #FetöcüErtemŞener hastagi Türkiye'nin de gündemine oturdu. Peki Ertem Şener FETÖ'CÜ Mü? Dayanak ne?
Ertem Şener FETÖ'CÜ MÜ?

Sabah saatlerinden beridir Twitter gündeminden düşmeyen #FetöcüErtemŞener etiket kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Peki söylenen iddiaların doğruluğu ne kadar? #FetöcüErtemŞener ile devam eden etiket halen gündemde devam etmekedir.  

Tamamen sansasyonel olduğu belirtilen gundeme provakatif amaçlı girdigi açıklanan hasthag Ertem Şener'in dört yıl önce attığı bir Tweete dayandırılıyor.

İşte Ertem Şener'in dört yıl önce attığı o tweet; 

 

 

Tweetin tarihine bakıldığında 17-25 Aralk'tan bile once atıldığı açıkca görülmektedir. Bu tarihten önce kimse bu yapının ne kadar karanlık ve kirli bir yapı olduğunu bilmiyordu. Kendini dünyaya barış elçisi gibi gösteren ve 15 Temmuz'da kanlı yüzünü görüdüğümüz bu kirli yapı hakkında ülkemizde büyük bir çoğunluğunun bir terör örgütü ile karşı karşıya olduğundan haberi yoktu.

ERTEM ŞENER AÇIKLAMA YAPACAK MI? 

Diyalog ve hoşgörü maskesi altında kara bir terör yapılanması oluşturarak, herkese iyilik meleği gibi görünüp kuyular kazarak ilerleyen bir yapının en derece tehlikeli olduğunu 17-25 Aralık'taki hain operasyonları ile milletimizin çoğunluğu tanımış oldu. Bu tarihten önce kimsenin ne denli kirli bir yapı olduğunu bilmedigi FETÖ terör örgütü hakkında iyi niyet açıklamaları olabilmektedir. O tarihten oncesine ait atilan bir tweetin çıkarılıp FETÖ damgası vurmak için yeterli bir sebep olamayacağı belirtilmektedir. Konuyla ilgili ise Ertem Şener'den açıklama gelmedi.

HAİNLER YÜZÜ 15 TEMMUZ'DA BELLİ OLDU! 

Hatta 15 Temmuz sonrasında FETÖ'CÜLER, Ertem Şener'e savaş açmıştı. Hainler, Ertem Şener'in 2010 yılında FEM Dershaneleri'nde ( Kandırılan çocukların yetiştirildiği) yapmış olduğu bir konuşmayı servis etmişti. Ünlü spiker hainlerin yüzünü 17-25 Aralık'ta gördüğünü ve 3 senedir de bu örgütle mücadele ettiğini açıklamarında bulunmuştu.


HABER YORUMLARI

HABERE YORUM YAZIN

* işaretli alanlanların doldurulması zorunludur.

BENZER AJANDA HABERLERİ

ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.