EKONOMİ HABERLERİ

Top 5

 • Torku, pekmez üretimine başladı
  Torku, pekmez üretimine başladı

  Konya Şeker, Torku markasıyla piyasaya sürdüğü pekmezle bölgenin şeker üretim hacmini genişleterek çiftçinin gelirini artırmayı hedefliyor.

 • BİM'in başarısı Harvard'da ders oldu
  BİM'in başarısı Harvard'da ders oldu

  Türkiye perakende sektörünün lideri BİM, iş idaresi ve işletme alanında dünyanın en saygın üniversitelerinden biri olan Harvard Business School’da ders konusu oldu.

 • Erpiliç, Bolca Hindi'yi satın aldı
  Erpiliç, Bolca Hindi'yi satın aldı

  Türkiye’nin en büyük ilk 100 sanayi kuruluşu arasında yer alan, piliç eti sektörünün güçlü markası Erpiliç, ‘Yerli sermaye yerli büyüme’ yaklaşımı ile hindi eti pazarının marka ismi Bolca Hindi’yi satın aldı. Üretim gücü, lojistik alt yapısı ve güçlü..

 • Torku bulgur üretimine başladı
  Torku bulgur üretimine başladı

  Konya Şeker, yaptığı üretimle buğday üretiminde Türkiye’nin en çok buğday üreten çiftçisi unvanına sahip Üretici Ortaklarının buğdayını değerlendirmek için, Bisküvi Kek ve Gofret Üretim Tesisleri ile Un Fabrikası’ndan sonra Bulgur Fabrikası yatırımın..

 • Türk Telekom 'Sen yeter ki hayal et'i tanıttı
  Türk Telekom 'Sen yeter ki hayal et'i tanıttı

  Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dursun:- 'Yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz vasıtasıyla insanların, içlerindeki potansiyele ulaşmasına ve hatta bu potansiyeli aşmasına olanak sunuyoruz'ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.