Kola devinde iğrenç skandal! İnsan dışkısı çıktı

28-03-2017 21:02 226620
Coca Cola'nın bir fabrikasında kola kutusunun içinde insan dışkısı bulundu. Üretime 15 saat ara veren şirketten açıklama geldi.
Kola devinde iğrenç skandal! İnsan dışkısı çıktı
Kuzey İrlanda'da bulunan bir Coca Cola fabrikası dışkı kriziyle çalkalandı. Lisburn şehrinde bulunan Coca Coal fabrikasında kutuların içinde insan dışkısı bulununca üretim 15 saat durduruldu. Coca Cola'dan yapılan açıklamada sözkonusu teneke kutuların hepsinin toplandığı belirtildi. Şirket, satışta bulunan hiçbir ürünün bu olaydan etkilenmediğini ve münferit bir olay olduğunu belirtti. Belfast Telegraph gazetesinde yer alan bir haberde, teneke kutuların üstlerinin açık geldiği ve doldurulduktan sonra kapatılıp satıldığı belirtildi. Coca Cola Sözcüsü, şirketin Knockmore Hill fabrikasındaki boş teneke kutularla ilgili olaydan haberdar olduklarını söyledi. Sözcü, “Bu konuyu aşırı ciddiye alıyoruz ve PSNI (Kuzey İrlanda Polisi) ile işbirliği halinde kapsamlı bir soruşturma yürütüyoruz” dedi. Teneke kutuların Linsburn’daki fabrikaya Almanya’dan geldiği belirtildi. Makineler tıkanınca, işçilerin kontrol etmek için baktıklarına kutuların içinde insan dışkısı olduğunu fark ettiler. Belfast Telegraph’a konuşan bir kaynak, “Kesinlikle korkunçtu. Makineler temizlenmek için yaklaşık 15 saat kapalı kaldı. Bu olağandışı bir durum, zira normalde tenekeler Britanya’dan geliyordu. Anlaşılan bu sefer Almanya’dan geldi” dedi.

HABER YORUMLARI

 1. user
  Taha 11-12-2017 06:03

  Şüpheliyi terk et

 2. user
  Alpaslan Bolat 05-06-2017 08:56

  Polisiye bir olay firma adını karalamak için yaptırıldığı belli. Ayrıca geçmiş senelerde yaşanmış bir durum diye biliyorum. Coca cola Türkiye de ciddi istihdamı olan bir firma sağlık için içmeyebilirsiniz ama firma adını bu şekilde kötülemek birşey kazandırmaz. Ülkemizde ciddi yatırımları var firmayı sağlık ürünler üretmesi için uyarmak varken neden düşmanlık yaparız anlamam.

 3. user
  Ayşe 21-04-2017 05:20

  BU NEDİR YA

 4. user
  Ayşe 29-03-2017 12:38

  içmesinler canım zorla mı içiriyorlar akıllı olsun insalar.

HABERE YORUM YAZIN

* işaretli alanlanların doldurulması zorunludur.

BENZER GIDA GÜVENLİĞİ HABERLERİ

ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.