GÜNDEM HABERLERİ

Top 5

 • Su ürünleri incelemeleri devam ediyor!
  Su ürünleri incelemeleri devam ediyor!

  Giresun İli sınırları içerisinde bulunan deniz, liman, barınak, perakende balık satış yerleri, karaya çıkış noktaları ve kara yolu nakil bölgeleri devam etmektedir. Konuyla ilgili Giresun Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü açıklamalarda bulundu. ..

 • Dev firmaya iflas şoku!
  Dev firmaya iflas şoku!

  Ünlü firma Almanya'da hijyen sorunu ve çalışanların çalışma şartlarının iyi olmadığı için bayilik anlaşmasını iptal edip kapattırdığı 89 bayisini kapattı.

 • Gırgır dergisi kapatıldı
  Gırgır dergisi kapatıldı

  Sözcü Gazetesi'nin dergisi Gırgır son sayısının kapağında Hz. Musa'yı hedef aldı. Yapılan bu çirkin karikatür kısa sürede sosyal medyada yoğun tepki aldı. Yayın şirketinin avukatı Gırgır Dergisinin kapatıldığını duyurdu. Açıklamada "Buna sebep olan ç..

 • Malatya kayısısı AB'ye giriyor!
  Malatya kayısısı AB'ye giriyor!

  Dünyanın kayısı başkenti olarak tanınan illerimizden biri olan Malatya'da dünyanın sadece %85 kayısı ihtiyacını karşılıyor. Avrupa Birliği (AB) ise kayının tescillenmesini resmi gazeteden duyurdu.

 • Atak helikopteri ihracatı
  Atak helikopteri ihracatı

  TAI Genel Müdürü Temel Kotil, katıldığı bir programda yerli taarruz helikopteri T129 ATAK'ın önümüzdeki aylarda Pakistan'a satışının gerçekleştirileceğini açıkladı.ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.