GÜNDEM HABERLERİ

Top 5

 • Murat Ülker'den tepki çeken reklam için açıklama
  Murat Ülker'den tepki çeken reklam için açıklama

  Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, sosyal medyada yoğun tepki çeken Ülker'in yeni reklam filmi için açıklama yaptı. Murat Ülker, ilginç mesajlar içeren ve yayından kaldırılan reklam filmi üzerinden "kumpas" kurulduğunu söyledi. ..

 • İlkokulda el yazısı kaldırılıyor.
  İlkokulda el yazısı kaldırılıyor.

  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, tartışmalara neden olan ve öğrencileri zorladığı savunulan ‘bitişik eğik el yazısı’na son verileceğini, onun yerine dik temel harfler kullanılacağını açıkladı. El yazısına geçilmesinin ardından, bazı veliler uygulama..

 • Moro’da yeni Yasin Börüler yetişecek
  Moro’da yeni Yasin Börüler yetişecek

  Sabah Namazı Devrimi tarafından yaptırılan Şehit Yasin Börü İlkokulu, İHH İnsani Yardım Vakfı aracılığıyla Yetim Dayanışma Günleri’nde Moro’da hizmete açıldı.

 • Helal gıda fuarı ne zaman yapılacak
  Helal gıda fuarı ne zaman yapılacak

  GİMDES Başkanı Dr. Hüseyin Kâmi Büyüközer, helal ve tayyib kavramlarının son derece önemli ve Müslümanlar için kutsal olduğunu belirterek, geçtiğimiz sene bazı sebeplerden dolayı yapılamayan helal ve tayyib fuarını 2017 Ekim veya Kasım aylarında yapa..

 • Somali’ye nasıl yardım edebilirim?
  Somali’ye nasıl yardım edebilirim?

  Geçtiğimiz günlerde Somali Cumhurbaşkanı susuzluk ve bağlı nedenlerden dolayı 2 günde 102 kişinin öldüğünü açıkladı. Üzerinden 2 HAFTA geçti. Bu sürede kim bilir kaç kişi daha öldü.

 • Dünyanın en çok yardım yapan ülkesiyiz
  Dünyanın en çok yardım yapan ülkesiyiz

  Türkiye dünyanın en cömert ülkesi nasıl oldu? Dünyada yardım yapan ülkeler sıralamasında Türkiye ikinci sırada ve bu yardımın GSMH oranına bakıldığında açık ara 1. sırada!ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.