GÜNDEM HABERLERİ

Top 5

 • Rachel Corrie Kimdir ?
  Rachel Corrie Kimdir ?

  Rachel Corrie: “Zulüm bizdense ben bizden değilim” - 2003 Mart’ında Refah’ta, bir eve, bir geleceğe, bir doğru için siper olurken hayata veda etti Rachel Corrie.

 • Hollanda firmaları
  Hollanda firmaları

  Hollanda’nın Türkiye’ye karşı yasak sonrası yüzbinlerce kullanıcı tarafından sosyal medyada Hollanda’ya karşı boykot listeleri oluşturulmaya başlandı. Onlarca markaların listeleri boykot ediliyor. Peki Hollanda’ya ait firmaları nelerdir? Hangi firmal..

 • Bezmialem’de Dünya Böbrek Günü Kutlandı
  Bezmialem’de Dünya Böbrek Günü Kutlandı

  Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nde 9 Mart Dünya Böbrek Günü’nünde böbrek hastalıklarına dikkat çekmek ve toplumda farkındalık oluşturmak için “Sağlıklı Böbrek İçin Sağlıklı Yaşam” başlıklı etkinlik düzenlendi.

 • Dr. Ömer Coşkun'un Kızından Açıklama
  Dr. Ömer Coşkun'un Kızından Açıklama

  Uydu üzerinden yayın yaptığı televizyon kanallarında birçok hastalığa iyi geldiğini iddia ettiği bitkisel ilaçları satmasıyla tanınan ve dün böbrek yetmezliğinden 47 yaşında yaşamını yitiren Dr. Ömer Coşkun’un cenazesi, Adana’da toprağa verildi...

 • AK Parti Kampanya Şarkılarını Tanıttı
  AK Parti Kampanya Şarkılarını Tanıttı

  ​Ak Parti, Ankara Spor Salonunda düzenlenen kampanya tanıtım töreninde, halk oylamasında kullanacağı şarkılarını kamuoyu ile paylaştı. Klip eşliğinde sunulan şarkılar büyük beğeni kazandı.ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.