muz İÇERİKLİ HABERLER

 • Hangi yiyeceklerde domuz katkısı var?
  Hangi yiyeceklerde domuz katkısı var?

  Katkı kullanılmayan gıda maddesinin neredeyse kalmadığını belirten uzmanlar, günümüzde domuz yağı katkılı ve jelatinli ürünlerin, şeker, pasta, çikolata, öksürük şurubu ve kozmetik ürünlerde kullandığını belirtiyor. Peki hangi yiyeceklerde domuz katk..

 • Gıdada domuz yağı tehlikesi!
  Gıdada domuz yağı tehlikesi!

  Gıda uzmanları, bazı ürünlerde domuz yağı katkısı ve jelatinli ürünlere karşı dikkatli olunması konusunda açıklamalarda bulundu!

 • MUZLAR MARKET RAFLARINDAN KALDIRILABİLİR!
  MUZLAR MARKET RAFLARINDAN KALDIRILABİLİR!

  Bakan Fakıbaba’dan afet açıklaması! Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya’da meydana gelen hortum ve doludan kaynaklı yaşanan afetle ilgili yazılı açıklama yaptı. Bakan Fakıbaba, “Tespit edilecek sigorta kapsamındaki hasarlar..

 • Kararan muzları çöpe atmayın,kanserden korunun
  Kararan muzları çöpe atmayın,kanserden korunun

  Benekli yüzüne kanıp çürüdü diye çöpe atmayın. Bilim adamları muzun kabuğunu inceledi ve benekli yada kahverengileşmeye başlayan kabuklarda ilginç sonuçlara ulaştı. Yapılan incelemeler sonucunda kahverengi kabuklarda ve beneklerde TNF bileşenine ra..

 • İshal nasıl geçer? İshale ne iyi gelir?
  İshal nasıl geçer? İshale ne iyi gelir?

  Her an her zaman başımıza gelebilecek hastalıklardan biride ishaldir. İshal sebebiyle günlük hayatımızda iş ortamında sıkıntılı saatler geçiriyor olabiliriz. Peki ishal olduğumuz zaman nasıl bir tedavi yapmamız gerekmektedir. İshal nasıl geçer? İsha..ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.