su İÇERİKLİ HABERLER

 • Ağız bakım ürününden alkol çıktı...
  Ağız bakım ürününden alkol çıktı...

  Reklamlarda sık sık karşılaştığımız bir ürün. Dişlerde plak oluşumunu önler, gün boyu ağızda ferah kokular sağlar, ağzınızda oluşabilecek bakterileri önler ve diş etleri için çok faydalıdır. Bu söylemler inanın kulağa çok hoş geliyor. Fakat yapılan a..

 • Casio saat sahibi kimin?
  Casio saat sahibi kimin?

  Saat denilince akla gelen ilk markalardan biri şüphesiz Casio’dur. Yıllardır tanıdığımız elektronik siyah saatler günümüzde halen devam etmektedir. Casio saat sahibi kimin? Casio saat hangi ülkenin?

 • Sony sahibi kimin?
  Sony sahibi kimin?

  Teknoloji markaları arasında yer alan, Dünya çapında büyük ilgi gören Sony markası Sinema ve elektronik konusunda büyük yer almaktadır. Sony sahibi kimin? Sony hangi ülkenin?

 • Minecraft kurucu kim? Minecraft sahibi kimin?
  Minecraft kurucu kim? Minecraft sahibi kimin?

  Minecraft dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından popüler bir oyundur. Genel olarak sosyal medyada ve izleme kanallarında baştan aşağı popüler olan oyun Minecraft kurucu kim? Minecraft yapımcı kim?

 • Canon kamera sahibi kimin? Hangi ülkenin?
  Canon kamera sahibi kimin? Hangi ülkenin?

  Dünyanın en ünlü kamera firmaları arasında yer alan Canon firması resim ve optik cihazlar, stepper ürünleri ile fotoğraf konusunda uzmanlaşmış bir statüsü bulunmaktadır. Canon sahibi kimin? Canon hangi ülkenin?

 • ASUS sahibi kimin? ASUS hangi ülkenin?
  ASUS sahibi kimin? ASUS hangi ülkenin?

  Telefon ve bilgisayar üretici firmaları arasında yer alan ASUS markası teknolojik markalar arasında dünya çapında hızla ilerlemektedir. ASUS sahibi kimin? ASUS hangi ülkenin?ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.