yerli İÇERİKLİ HABERLER

 • Farmasi sahibi kimin? Hangi ülkenin?
  Farmasi sahibi kimin? Hangi ülkenin?

  Kişisel bakım ürünleri, ıslak mendil, makyaj malzemeleri, plastik ambalaj üretimi, tıp üretimine dair tüm faaliyetlerde bulunan Farmasi firması sahibi kimin? Farmasi hangi ülkenin?

 • İpek Şampuan kimin? Hangi ülkenin?
  İpek Şampuan kimin? Hangi ülkenin?

  1981 yılında Canan Kozmetik tarafından kurulan İpek şampuan genel olarak Türk markası olarak bilinmektedir. İpek markasıyla şampuan pazarında yer bulan İpek Şampuan kimin? Hangi ülkenin?

 • Yerli malı bayram şekerleri
  Yerli malı bayram şekerleri

  Mübarek Ramazan ayının sonlarına geldiğimiz şu günlerce Türkiye’de Bayram neşesi ve atmosferi bir hayli yüksek durumda. Ramazan bitişi ve tatil, bayram ziyaretleri her sene yapılan adetlerimizdendir. Akraba ziyareti, hastane ziyareti, ve bayramlaşmay..

 • Özsüt kimin? Sahibi kim?
  Özsüt kimin? Sahibi kim?

  Gündelik hayatta dinlenmek ve ağız tadını gerçek anlamda karşılayan duraklardan biri de Özsüt olsa gerek. Muhallebesi ve yoğut, kaymakları ile gerçek anlamda ağız tadına uygun leziz lezzete sahip olan Özsüt kimin? İşte merak edilenler… ..

 • Danone’nin sahibi kim?
  Danone’nin sahibi kim?

  Yoğurt, süt ve bir çok tükettiğimiz markalar arasında yer alan Danone, bir çok kullanıcı tarafından kimin olduğu merak ediliyor. Peki Danone sahibi kim? Donone yerli mi? İşte merak ettiğimiz tüm soruların cevabını sizler için hazırladık… ..

 • Calgonun Sahibi Kim?
  Calgonun Sahibi Kim?

  Çamaşır makinelerinde en çok kullanılan temizlik malzemelerinden biri Calgonun sahibi kim? Calgon temizlik markası yerli mi? İşte konu hakkında detaylar…

 • Falım sakız kimin? Falım sakız yerli mi?
  Falım sakız kimin? Falım sakız yerli mi?

  Türkiye’de içinden çıkan fallarla yıllardan beridir en çok satılan sakızlar arasında yer alan Falım sakız kimin? Falım sakız yerli mi? Mani ve fal karışımı içeriği ile kimi zaman tercih sebebi olan Falım sakız yıllardan beri birçok kez el değiştirdi...

 • Panda dondurma kimin? Hangi ülkenin?
  Panda dondurma kimin? Hangi ülkenin?

  Türkiye'deki dondurma markaları arasında yer alan Panda dondurma markası yerli mi? Panda dondurma hangi ülkenin malı? Vedat Bahar kimdir? Merak edilen soruları ve cevapları araştırıp derliyoruz. İşte Panda dondurma hakkında bilinenler… ..ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.