Atasun Optik kimin, hangi ülkenin?

03-07-2017 15:35 1797
Türkiye genelinde bir çok yerde yer alan mağazaları ile gözlük makaları araında yer alan Atasun Optik, dünyada 44 ülkede hizmet vermektedir. Atasun sahibi kimin? Atasun Optik yerli mi?
Atasun Optik kimin, hangi ülkenin?

Türkiye ve Dünyanın 44 ülkesinde 6.000’den fazla mağazası ile hizmet vermektedir.  2007 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstemekte olan Atasun Optik, yerli mi , yabancı mı sorularınıda ardından getirmektedir. Atasun Optik sahibi kim?

Atasun Optik kimin? 

Yaptığımız bu uluslararası ortaklığın verdiği güçle, hızlı bir büyüme sürecine girerek 2016 itibari ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Sakarya, Aydın, Konya, Manisa, Düzce, Hatay, Balıkesir, Afyonkarahisar, Bolu, Van, Muğla, Kırıkkale, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Zonguldak, Isparta, Sivas, Malatya, Trabzon ve Kırıkkale'de toplam 33 ilde 160 noktada hizmet vermektedir. Atasun Optik GrandVısıon şirketinindir. 


HABER YORUMLARI

  1. user
    Necmi Öksüz 21-09-2017 12:25

    İstanbul formdaki personeinizin optikle ilgisi olmayan mesleklerden gemesi ilgisizliği şirketiniz personel politikasına hiç yakışmıyor konuyla ilgili kendilerini eğitrseniz şirketinize daha yakışan elamanlar olurlar sanırım işe uygun personel seçiminiz malesef yok denilebilir gerek teknik gerekse halkla iletişim sıfır böyle kurumsal bir şirkete bunlar hiçmi hiç yakışmıyor gittikçe de kan kaybetiyorsunuz lüfen bu personelinizdende biraz saygı slm

HABERE YORUM YAZIN

* işaretli alanlanların doldurulması zorunludur.

BENZER KİMİN HABERLERİ

ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.