Yurtiçi kargo kimin? Sahibi kim?

04-04-2017 13:16 1798
Kargo taşıma ve lojistik konusunda bilindik markalar arasında yer alan Yurtiçi kargo firması Türkiye genelinde 1982 yılından beridir hizmet vermektedir. Yurtiçi kargosu kimin? Hangi ülkeye ait? Haberimizin devamını detaylar kısmından görebilirsiniz.
Yurtiçi kargo kimin? Sahibi kim?

Kargo taşıma ve lojistik markalarının arasında yer alan ve yıllarca hizmet etmekte olan Yurtiçi kargo firması kime ait? İşte merak edilen soru ve cevapları kullanıcılarımızı doğru ve güvenilir bir haber sunabilmek için araştırıp sizler için derliyoruz. 


Yurtiçi kargo kimin? Sahibi kim? 

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Arıkanlı Holding tarafından Türkiye'nin ilk kargo firması niteliğinde kurulmuş bir firmadır. İlk olarak Türkiye'ye sonrasında KKTC'ye ve 1996 yılından itibaren yurtdışı gönderiler yapmaya başlamıştır.
Firmanın VIP, Gün Tercihli, Tahsilatlı Gönderi (Kapıda ödeme sistemi) gibi hizmetleri vardır. 2006 yılında kargo paketlemesi hizmetlerine başlamışlardır. Normal kargo poşeti, standart kutular, hediye kutuları, rulo tip paketler ve Türkiye'deki kargoculukta ilk olarak, kırılabilecek, hassas, elektronik eşyalar için Havalı Paket gibi paketleme alternatifleri vardır. 2011 yılından itibaren de İnternet Şube, iPad ve iPhone üzerinden on-line kargo işlem hizmetleri başlatmışlardır.


HABER YORUMLARI

  1. user
    Hakan özyurek 03-04-2018 13:54

    ismim hakan özyurek siz buyuk bir firmasınız ama çalışannarınız asla sizın gibi duşunmuyor asla yurt içi kargoyu seçmem bundan sonra tiçaret kurmuş oldugunuz şirket ve mudurlerinizle diyil ileriyi duşunen çalışannarınızla buyur siz bunu başaramassınız çunki denetliyen muşteri memluniyetinizi rapor edecek bir denetmeniniz yok tiçaret buyuk duşunenlerle olur

HABERE YORUM YAZIN

* işaretli alanlanların doldurulması zorunludur.

BENZER KİMİN HABERLERİ

ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.