SAĞLIK HABERLERİ

Top 5

 • Kolanın neden olduğu hastalıklar
  Kolanın neden olduğu hastalıklar

  Günümüzde Türkiye'de Milyonlarca ve dünya genelinde Milyarlarca insanın içtiği kola neredeyse herkese aşırı bir bağımlılık yapmaktadır. Peki araştırmacılar kola için ve bu meşrubatların yaptığı bağımlılık hakkında ne dediler ve ortaya neler çıkardıla..

 • İlaçlarda alkol ve domuz ürünü şüphesi
  İlaçlarda alkol ve domuz ürünü şüphesi

  Helal ürün talebi arttıkça dünya genelindeki helal sektörü de giderek artıyor. Ancak özellikle sağlık alanında helal ürünlerle ilgili vatandaşa yeterli bilgi verilmiyor. Uzmanlar, kapsül ilaçlardan şuruplara kadar birçok ilaçta domuz ürünü ve alkol g..

 • İshal nasıl geçer? İshale ne iyi gelir?
  İshal nasıl geçer? İshale ne iyi gelir?

  Her an her zaman başımıza gelebilecek hastalıklardan biride ishaldir. İshal sebebiyle günlük hayatımızda iş ortamında sıkıntılı saatler geçiriyor olabiliriz. Peki ishal olduğumuz zaman nasıl bir tedavi yapmamız gerekmektedir. İshal nasıl geçer? İsha..

 • Dünyanın en obez 10 ülkesi
  Dünyanın en obez 10 ülkesi

  Çoğumuz ABD'nin veya Avrupa ülkelerinin, dünyada en çok obezitenin görüldüğü ülkeler olduğunu düşünüyoruz ancak bu doğru değildir. Listenin üst sıralarında beklemediğiniz ülkeler bulabilirsiniz.

 • Kanser Yapan Pudraya 55 milyon dolar ceza
  Kanser Yapan Pudraya 55 milyon dolar ceza

  Dünyanın en büyük kişisel bakım ve ilaç şirketlerinden birisi olan Johnson & Johnson'a ürettiği talk pudrasının kadınlarda yumurtalık kanserine yol açtığı gerekçesiyle 55 milyon dolar tazminat cezası verildi.

 • Kanseri önleyen beslenme önerileri
  Kanseri önleyen beslenme önerileri

  Kanser çaresi bilinmeyen, yakalanan kişi için iyileşme ihtimali düşük olan çağın en zor hastalığı. Uzmanlar kansere karşı tedaviden çok önleme yönünde uyarılarda bulunuyor. Bunun için de beslenmeye dikkat etmek gerekli.ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.