SAĞLIK HABERLERİ

Top 5

 • Kanser Yapan Pudraya 55 milyon dolar ceza
  Kanser Yapan Pudraya 55 milyon dolar ceza

  Dünyanın en büyük kişisel bakım ve ilaç şirketlerinden birisi olan Johnson & Johnson'a ürettiği talk pudrasının kadınlarda yumurtalık kanserine yol açtığı gerekçesiyle 55 milyon dolar tazminat cezası verildi.

 • Kanseri önleyen beslenme önerileri
  Kanseri önleyen beslenme önerileri

  Kanser çaresi bilinmeyen, yakalanan kişi için iyileşme ihtimali düşük olan çağın en zor hastalığı. Uzmanlar kansere karşı tedaviden çok önleme yönünde uyarılarda bulunuyor. Bunun için de beslenmeye dikkat etmek gerekli.

 • Uzun yaşamanın sırrı!
  Uzun yaşamanın sırrı!

  Uzun yaşamanın sırlarını herkes merak ediyor. Peki uzun yaşamanın sırları nedir? Neden obezite yaygın bir hastalık haline geldi? Japonya’da uzun yaşamanın sırları nedir? İşte merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını uzman diyetisyen sizler için açık..

 • Slime (zıpzıp hamuru) Tehlikeleri
  Slime (zıpzıp hamuru) Tehlikeleri

  İçine boraks, gıda boyası, zamk, tutkal, bazen de oje, tıraş köpüğü ve tıraş losyonu gibi maddeler katılıyor. Slime (zıpzıp hamuru) zararları nelerdir?

 • Kulak çubuğunun zararları
  Kulak çubuğunun zararları

  Kulak yoluna kaşımak veya temizlemek için firkete, kürdan gibi sivri şeyler sokmak kulak yolunda zedelenmelere yol açabileceği gibi, kulak zarına ve hatta kulak kemiklerine zarar verebilir.ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.