SAĞLIK HABERLERİ

Top 5

 • Uzun yaşamanın sırrı!
  Uzun yaşamanın sırrı!

  Uzun yaşamanın sırlarını herkes merak ediyor. Peki uzun yaşamanın sırları nedir? Neden obezite yaygın bir hastalık haline geldi? Japonya’da uzun yaşamanın sırları nedir? İşte merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını uzman diyetisyen sizler için açık..

 • Slime (zıpzıp hamuru) Tehlikeleri
  Slime (zıpzıp hamuru) Tehlikeleri

  İçine boraks, gıda boyası, zamk, tutkal, bazen de oje, tıraş köpüğü ve tıraş losyonu gibi maddeler katılıyor. Slime (zıpzıp hamuru) zararları nelerdir?

 • Kulak çubuğunun zararları
  Kulak çubuğunun zararları

  Kulak yoluna kaşımak veya temizlemek için firkete, kürdan gibi sivri şeyler sokmak kulak yolunda zedelenmelere yol açabileceği gibi, kulak zarına ve hatta kulak kemiklerine zarar verebilir.

 • Florürlü macun kullan aptallaş
  Florürlü macun kullan aptallaş

  Diş macunları ve günlük temizlik ürünlerine eklenen sodyum florid nükleer atıklardan elde ediliyor. İddiaların aksine dişleri korumadığı gibi kansere yol açıyor.

 • Ürün incelemesi: Kreon kapsül
  Ürün incelemesi: Kreon kapsül

  Dikkat çekici bir içeriğe sahip olan bu ilacın içerisindeki bazı maddeler Almanya'da yasak. Üstelik ilaç için zaruri olan maddeler de değil. Renklendiriciler...

 • Şampuanınıza 3 yemek kaşığı tuz dökün ve...
  Şampuanınıza 3 yemek kaşığı tuz dökün ve...

  Tuzsuz yemek hiç lezzetli değildir hepimiz biliriz. Tuzlu bakıma ne dersiniz? İngiliz tuzu olarak da bilinen epsom tuzlarının iyileştirici özelliği bulunduğu söyleniyor. Duş jelleri içerisinde de bulunan bu tuzların birçok alanda kullanılarak fayda s..ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.