mirasimiz

YAŞAM HABERLERİ

Top 5

 • Açlıktan koca fili 1,5 saatte yediler!
  Açlıktan koca fili 1,5 saatte yediler!

  Zimbabve'de halk, doğal yollardan ölmüş bir fili parçaladı ve paylaştı. 6 tonluk fil, 1 saat 47 dakikada tükendi. Yoksullukla mücadele eden kişilerin fili parçalamasını, fotoğrafçı David Chancellor görüntüledi.

 • Çocuğumla evde neler yapabilirim?
  Çocuğumla evde neler yapabilirim?

  Çocuklarınızı tablete, telefona ve televizyona esir etmeyin. Yabancı çizgi filmlerin kendi kültürlerini çocuklarımıza aşıladığını her zaman görüyoruz. Çocuğunuzu siz mi yetiştiriyorsunuz çizgi filmler mi? Buna ebeveynler olarak siz karar vermelisini..

 • Ramazan ayında susamamak için bunu yapın!
  Ramazan ayında susamamak için bunu yapın!

  Ramazan ayının en zor yanlarından biri de sıcağın altında çalışıyorsak eğer susuzluktur. Susuzluk genel olarak Ramazan ayında bir çok kişinin şikayet ettiği konudur. Peki Ramazan ayında susuzluk için ne yapmamız gerekir. İşte haberimiz… ..

 • Gereksiz evlilik masrafları boşanma nedeni
  Gereksiz evlilik masrafları boşanma nedeni

  TÜİK, Türkiye’nin medeni durum haritasını açıkladı. Buna göre boşanmaların en yoğun yaşandığı illerde, boşanma sebebi olarak ağır külfetli düğün gelenekleri ve evlilik masrafları gösteriliyor.

 • Whatsapp neden açılmıyor
  Whatsapp neden açılmıyor

  Yaklaşık saat 23:00’dan beri whatsapp’ta birçok kullanıcı sorun yaşıyor. Gönderilen mesajlar gitmiyor. Webden de whatsapp’a bağlantı sağlanamıyor.

 • Suyun faydaları saymakla bitmiyor!
  Suyun faydaları saymakla bitmiyor!

  Sağlımız için en çok faydalı kaynaklardan biri de sudur. Biz günlük hayata ne kadar su tüketiyoruz? Suyun insan sağlığına ya da vücuduna karşı faydalarını biliyor muydunuz?

 • 'İnsanlık onurunun ezildiği yerdir Afrika'
  'İnsanlık onurunun ezildiği yerdir Afrika'

  Afrika'daki su sorununun anlatıldığı "Bir Yudum Su" belgeselinin yönetmeni Emuce, Güney Afrika'da siyah beyaz ayrımının hala devam ettiğini belirterek, "İnsanlık onurunun ezildiği yerdir Afrika." dedi.ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.