YAŞAM HABERLERİ

Top 5

 • Whatsapp neden açılmıyor
  Whatsapp neden açılmıyor

  Yaklaşık saat 23:00’dan beri whatsapp’ta birçok kullanıcı sorun yaşıyor. Gönderilen mesajlar gitmiyor. Webden de whatsapp’a bağlantı sağlanamıyor.

 • Suyun faydaları saymakla bitmiyor!
  Suyun faydaları saymakla bitmiyor!

  Sağlımız için en çok faydalı kaynaklardan biri de sudur. Biz günlük hayata ne kadar su tüketiyoruz? Suyun insan sağlığına ya da vücuduna karşı faydalarını biliyor muydunuz?

 • 'İnsanlık onurunun ezildiği yerdir Afrika'
  'İnsanlık onurunun ezildiği yerdir Afrika'

  Afrika'daki su sorununun anlatıldığı "Bir Yudum Su" belgeselinin yönetmeni Emuce, Güney Afrika'da siyah beyaz ayrımının hala devam ettiğini belirterek, "İnsanlık onurunun ezildiği yerdir Afrika." dedi.

 • Evlendirme Programları Tamamen Kaldırılıyor
  Evlendirme Programları Tamamen Kaldırılıyor

  Skandalların eksik olmadığı izdivaç programlarıyla ilgili önemli bir detayı köşesine taşıyan Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, bu programların tamamen bitirileceğinin müjdesini verdi.

 • İslami Hafıza Oyunu
  İslami Hafıza Oyunu

  Çocuklarınızın telefondan zararlı oyunlarla meşgul olması yerine onlara hem dinleri hakkında bir şeyler öğrenebilecekleri hem de eğlenebilecekleri İslami Hafıza Oyunu'nu oynatmayı deneyin.

 • Cocuğunuzun Beynini Geliştirecek 10 Yöntem
  Cocuğunuzun Beynini Geliştirecek 10 Yöntem

  “Beyin ve öğrenme ilişkileri”, “Zeka ve zekanın geliştirilmesi”, “Üstün zekalı çocukların eğitimi” konuları ihtisas alanı olan Yard. Doç. Dr. Oktay Aydın’ın anlattıkları çocukların eğitimi konusunda anne babalara bir rehber niteliğinde…..

 • Balon balığı şişerken nefesini mi tutuyor ?
  Balon balığı şişerken nefesini mi tutuyor ?

  Balon balığı, yakınlarda bir tehdidin varlığını hissettiğinde dikenli derisi dakikalar içinde şişerek küre şeklini alır. Balon balığının şişmesi onu yem olma riskinden kurtarır. Küre şeklini aldığında balon balığı tıpkı derin bir nefes çekip nefesini..ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.