Whatsapp neden açılmıyor

03-05-2017 00:21 20568
Yaklaşık saat 23:00’dan beri whatsapp’ta birçok kullanıcı sorun yaşıyor. Gönderilen mesajlar gitmiyor. Webden de whatsapp’a bağlantı sağlanamıyor.
Whatsapp neden açılmıyor

Yaklaşık saat 23:00’dan beri whatsapp’ta birçok kullanıcı sorun yaşıyor. Gönderilen mesajlar gitmiyor. Webden de whatsapp’a bağlantı sağlanamıyor.

Bazı kullanıcılarda herhangi bir sorun yaşanmazken birçok kullanıcı hiçbir şekilde mesaj gönderip alamıyor. Konu ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmazken gelen bilgiler arasında  bütün dünyada yaşanan bir sorun olduğu ifade ediliyor. ABD’de whatsapp kullanıcılarının hiçbir şekilde uygulama üzerinden mesajlaşma hizmetini kullanamadıkları belirtiliyor.

İLGİLİ HABER:
WHATSAPP NEDEN ÜCRETSİZ?

WhatsApp sık sorulan sorulara bakıldığında mesaj gönderilemediği durumda aşağıdaki öneriler  öne çıkıyor ancak burada belirtilen uygulamaların hiçbiri şimdi yaşanan sorunun çözümünü veremiyor.

“WhatsApp mesajı alıp gönderememenin en büyük nedeni İnternet bağlantınızın kötü olmasıdır. Bu sorunu nasıl çözebileceğinizi öğrenmek için lütfen bu makaleyi okuyun.

Telefonunuzun çalışan bir İnternet ağına bağlı olduğundan kesinlikle eminseniz, WhatsApp mesajlarının alınıp gönderilememesinin birkaç başka nedeni daha olabilir:

Telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekiyor olabilir. Telefonunuzu kapatın, 30 saniye bekleyip tekrar açın.

WhatsApp üzerinden mesaj göndermeye çalıştığınız kişinin numarası telefonunuza doğru olarak kaydedilmemiş olabilir. Her bir telefon numarası için doğru formatı buradan öğrenebilirsiniz.

Söz konusu erişim sorunu bütün dünyada yaşandığı için kısa zamanda çömzüme kavuşturulacağı veya konu hakkında açıklama yapılması bekleniyor. WhatsApp resmi facebook sayfasına baktığımızda herhangi bir son açıklama yapılmadıgı da göze çarpıyor. WhatsApp bildiğimiz gibi Facebook tarafından satın alınmıştı. Mark Zuckerberg’in sahibi olduğu WhatsApp hakkında kendi resmi hesabından da herhangi bir açıklama yapılmadığı görülüyor.


HABER YORUMLARI

  1. user
    Zaza 16-06-2017 21:24

    7 gundur whatsapa giremiyorum ndn

HABERE YORUM YAZIN

* işaretli alanlanların doldurulması zorunludur.

BENZER YAŞAM HABERLERİ

ANKETE KATILIN

Satın aldığınız bir üründe en çok neye önem verirsiniz?

Helal Platform

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Helal Platform | Tüm Hakları Saklıdır.